Evlerde ısınma sistemleri bakımından kombilere yer verilmektedir. Bu şekilde kombilerin sağlamış olduğu doğalgaz aktarımı ile ısınma bütün yaşam alanlarında eşit şekilde sağlanabilmektedir. Eskiden kalorifer sistemlerinde kömür gibi yakıtlardan destek alınırken günümüzde artık çevre dostu da olan ve uygun fiyatları sebebiyle doğalgaz kullanımı artmaktadır. Doğalgaz kullanırken evlerde ısının bütün alanlara yayılabilmesi için ise petekler kullanılmaktadır.

Bu petekler ise uzun yıllar kullanıldığı zaman dönem dönem bazı bakımların yapılması gereken cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bosch petek temizliği yapan firmamız ise bu peteklerin temizlikleri konusunda oldukça ayrıntılı bir hizmet sunmaktadır. Petek temizliğinin birçok avantajı bulunduğunu bilen müşterilerimiz periyodik olarak petek temizliği konusunda firmamızdan destek alabiliyor. Böyle bir İhtiyaç halinde sizler de bizlere ulaşıp bu desteği isteyebilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Petek temizliği ile ilgili hizmet almak isteyenler bu temizliğin nasıl yapıldığını da merak ediyor. Hatta hanımlar arasında evin her yerinin kirlendiğine dair bazı korkuların da yayıldığını söyleyebiliriz. Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamız evinizin hiçbir yerinin bir damla kir bile buluşmasına müsaade etmeden petek temizliği hizmetini gerçekleştirmektedir. Oldukça pratik ve hızlı bir şekilde yapmış olduğunuz petek temizliğinin sonrasında bütün müşterilerimizin memnun kaldığını söyleyebiliriz.

Peteklerin içerisine salmış olduğumuz ilaçlı ve tazyikli su sayesinde iç kısımların tamamen temizlenmesini sağlamaktayız. Kirli suyun ve atıkların boşalabilmesi için ise banyoda oluşturmuş olduğunuz alanları kullanmaktayız. Böylece evinizin hiçbir kısmı kirlenmeden peteklerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde temizlenmesini sağlarız. Boşalmış olan kirli suyun da gerekli yerlere atılmasını sağladıktan sonra sizlere herhangi bir iş bırakmadan çalışmamızı sonlandırmaktayız.

Petek Temizliği Avantajları

Kombi bakımı ve petek temizliğinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi enerji tasarrufu sağlanmasıdır. Peteklerin içerisinden geçen su zamanla Petek içerisinde kireç kir tortu gibi birçok şey bırakmaktadır. Bu da sıcak suyun geçerken yeterli ısıda dışarıya iletilmesini engellemektedir. Bu kirpas gibi şeylerin temizlenmesi için ise petek temizliği yapılması gereken ilk hizmetlerden bir tanesidir. Bosch petek temizliği olarak firmamızı çağırdığınız zaman bu hizmeti oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca yapmış olduğumuz çalışmalarda peteklerin içerisinde bırakmış olduğumuz ilaçlı sular sayesinde peteğin tortu kireç gibi şeyleri uzun süre tutmasının da önüne geçmekteyiz. Böylece yaptırmış olduğunuz temizlik sayesinde peteklerinizi koruma konusunda da bir önlem alınmış olmaktadır. Bu da sizlere Petek temizliğine sunmuş olduğu diğer bir avantajdır diyebiliriz.

Bosch Kombi Bakımı

Petek temizliği kadar kombi bakımı da yapılması gereken önemli işlemlerden bir tanesidir diyebiliriz. Petek bakımının düzenli periyotlarda yapılması enerji tasarrufunu sağladığı gibi oluşabilecek arızaların da önüne geçmek için çok önemlidir. Kombilerin zaman içerisinde bazı bölgeleri tozlanmakta ve kirlenmektedir. Bu bölgelerin tamamen temizlenmesi demek kombinin yüksek performansla çalışması anlamını taşımaktadır. Böylece hem istediğiniz verimi alırken hem de düşük faturaları ödeyerek oldukça avantajlı bir işlem yapmış olursunuz. Kombi bakımını yapabilmek için özellikle kış aylarına girmeden önce talep oluşturabilirsiniz. Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamız kombi bakımı ve temizliği konusunda da hizmetlerini sürdürerek müşterinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Kombi Tamiri

Kombilerin bakımının yapılmasının yanı sıra kombi arızalarının da hızlı bir şekilde giderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kombilerin daha büyük arızaları çıkarması kaçınılmazdır. Büyük arızalar ise hem kazaya sebebiyet vermesi açısından hem de yüksek maliyetli arızalar oluşması açısından oldukça büyük sorundur. Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamız kombi tamiri konusunda kurmuş olduğu ekiplerle destek sunmaktadır. Kombi arızaların birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Bunlar arasında en dikkat çekenler kullanıcı hataları, kurulum hataları veya tesisat sistemleri ile ilgili sorunlar diyebiliriz. Bunun dışında kombinin içerisine gelen suyun yüksek basınçla gelmesi, kombi vanası kapalıyken çalıştırılması gibi birçok sorun da kombilerin arızalanma sebepleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Böyle bir durumda firmamızdan destek alarak kombi tamirat işlemimizi sonlandırabilirsiniz.

Bosch Petek Temizliği Fiyatları

Petek temizliği fiyatları ise kombi bakımı fiyatlarına göre biraz daha uygun olabilmektedir. Petek temizliği işini gerçekleştirilecek olan firmanın bu işte ehil olması çok önemlidir. Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamızın bu işin ehli olduğunu müşteri memnuniyetlerinden de anlayabilirsiniz. Arızalanan bir kombi durumunda veya petek temizliği konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.7/24 bir çalışma sistemi sunduğumuz için bütün müşterilerimizin istediği saatte ulaşılabileceği bir adres olarak dikkat çekmektedir. Özellikle tehlikeli kombi aralarında bizlere ulaştıktan kısa bir süre sonra bulunduğunuz yere gelerek Bu arızayı hızlı bir şekilde gidermekte ve sizin güvenliğinizi yeniden sağlamaktayız. İstediğiniz zaman bizlere ulaşmayı tercih edebilirsiniz.

Sertifikalı Teknik Servis Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz: