Kombilerle ilgili zaman zaman birçok arıza ile karşılaşılabilir. Bu arızaların giderilebilmesi için ise belli bir süre destek alınması gerekiyor. Kombi arızalarının giderilebilmesi için öncelikli olarak doğru arıza tespiti gerçekleştirmek gerekmektedir. Bosch kombi tamircisi olarak hizmet veren firmamız arıza tespiti konusunda oldukça başarılı bir şekilde destek sağlamaktadır. Arızanın doğru tespit edilmesi demek işlemlerin doğru yapılması anlamını taşıdığı için arıza tespitinde güvenilir bir firma ile çalışmak gerekmektedir.

Yapılan çalışmalarda arıza tespitine uygun bir şekilde gerekli tamir işlemleri gerçekleştirmektedir. Tamir işlemleri gerçekleştirildikten sonra kombinin kullanımına gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey şudur ki kombi tamiri yapılabilmek için muhakkak alanında uzman bir ekiple çalışmak gerekliliğidir.

Kombi Arızaları Nelerdir

Kombi arızası denince akla birçok farklı sorun gelebilmektedir. Bunlar arasında en sık karşılaşılan ise kurulumdan kaynaklı hatalar ilk sırada yer almaktadır. Kombi kurulurken yapılan hatalar kombilerin arızalanması için büyük sebeplerdendir. Ayrıca kullanıcılardan kaynaklı hatalar da sıklıkla kombilerin arızalanmasına sebep olmaktadır. Bunun dışında çevresel etmenlerden kaynaklı olarak kombilerin arızalandığını görebilmek de mümkündür.

Düşük voltaj olan yerlerde de kombilerin sıklıkla arızalandığını Bosch kombi tamircisi olarak söylemekteyiz. Bunun dışında gaz vanası kapalıyken kombinin çalıştırılması da arızanın ortaya çıkmasını en önemli sebeplerinden birisidir. Donma olarak bilinen kış aylarındaki yüksek Soğuk havalarda kombilerin bozulma ihtimalleri ortaya çıkabilmektedir.

Kombi Arızası Nasıl Giderilir

Kombi arızalarının giderilebilmesi için birçok farklı yöntem denense de Bosch kombi tamircisi olarak profesyonel bir ekiple çalıştığımız için arızaları hızlı bir şekilde giderilmesi bizim en önemli görevlerimiz arasındadır. Özellikle kurulumdan kaynaklı olan hatalarda kombinin kurulumu ile ilgili bütün adımları en baştan gerçekleştirmekteyiz. Bunun dışında kombi içerisine gelen su basıncının bir buçuk bardan daha yüksek veya düşük olması gibi durumlarda bunun düzenlemesinde gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca gaz vanası kapalıyken kombinin çalıştırmasından kaynaklı bir sorun var ise buralarda gerekli çalışmaları yaparak kombinin normal modunda çalışmasını sağlamaktayız. Voltajın dalgalı olması veya elektrik kesintisi kaynaklı kombilerle ilgili bir sorun var ise önce kapatıp açmanızı önerip Buna göre sistemin çalıştığını kontrol ederiz. Eğer sistem çalışmıyor ise başka arıza giderme yöntemleri ile kombinin ayrıntıları kontrol etmekteyiz.

Kombi Tamircisi İletişim

Kombi arızaları önemli bir arıza türü olduğu için 7/24 ulaşılabilir bir firma ile çalışmayı gerektirmektedir. Bosch kombi tamircisi olarak istediğiniz saatte ulaşabileceğiniz bir çalışma sistemimiz bulunmaktadır. Nöbetleşe çalışan ekip arkadaşlarımız özellikle kış aylarında soğuk evlerde veya sıcak susuz kalmanızın önüne geçebilmek için kombi tamiri konusunda 7/24 hizmet sunmaktadır. Bizlere ulaştıktan Kısa bir süre sonra bulunduğunuz yere gelerek kombi ile ilgili gerekli bakımları ve arıza giderme işlemlerini yürütmekteyiz. Arıza yerinde giderilemeyecek ise sizleri mağdur etmemek için gerekli önlemler alınarak kombi tamir için atölyelerinize getirilmektedir.

Kombi Arıza Giderme Ne Kadar Sürer

En çok sorulan sorulardan birisi ise kombi arızalarının giderilmesinin ne kadar sürdüğü konusudur. Bir arızaların giderilmesi arıza türüne göre değişmekle beraber en fazla 1 saat içerisinde çözülebilecek türdendir. Gerekli olan parça değişimi var ise bunları gerçekleştirmek için Elimizde bulunan malzemeleri değerlendirmekteyiz. Eğer elimizde aradığınız bir malzeme yok ise bunu getirtilmesi süreye eklenirse tamir süresinin biraz daha uzayabileceğini belirtebiliriz. Bosch kombi tamircisi olarak yıllardır bu alanda hizmet veren firmamızın müşterilerinden zaman ile ilgili herhangi bir şikâyeti bulunmamaktadır.

Kombi Tamir Fiyatları

Kombi tamir fiyatları ile ilgili olarak da firmamızdan destek alabilirsiniz. Bosch kombi tamircisi olarak fiyatlar konusunda uygun bir çizelge sunduğumuzu söyleyebiliriz. Pek çok müşterimizin memnun kalabilmesi için uygun fiyatlarla müşterilerimize destek sağlıyoruz. Bosch Kombi tamircisi fiyatları araştırmanızda firmamızın ilk sıralarda yer alıp müşteri memnuniyetleriyle donatılı bir sayfaya sahip olduğumuzu belirtebiliriz.

Kombi tamiratı için hizmet almak istiyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımızın her biri güler yüzlü alanında uzman işine ehliyetçilerden oluşmaktadır. Müşterileri memnuniyetini müşteri iletişimi konusunda bilgili oldukları içindi herhangi bir konuda mağdur olmanızın önüne geçmekteeyiz. Çalışma prensibimizde müşterilerin memnun kalması ve güvenlikleri ilk sırada yer almaktadır. Bunu hedefimize alarak disiplinli ve güvenilir bir çalışma sistemi sunmaktayız.

Sertifikalı Teknik Servis Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz: