Özellikle doğalgazın kullanımı ile her yerde rahat bir ısınma sistemi sağlanabiliyor. Birçok kişi bu ısınma sisteminin evin her yerine yayılabilmesini petekler sayesinde sağlayabilmektedir. Peteklerin bu kadar aktif bir şekilde kullanılması ise kış aylarında zaman zaman temizlenme ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. İstanbul Bosch petek temizliği hizmeti almak istediğiniz zamanda firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Peteklerin temizleme işlemi yapılırken oldukça dikkatli davranmaktayız. Pek çok hanım petekler temizlenirken evinin birçok yerinin kirleneceğini düşünebilmektedir. Bizler ise oldukça düzenli bir şekilde bu temizliği yaptığımız zaman sadece atık suyun atılacağı banyoda ufak bir kirlenme gerçekleşir.

Bunun dışında evinizin hiçbir yerinin kirlenmesine en yakın İstanbul olarak, izin vermeden pratik ve hızlı bir şekilde peteklerin tamamen temiz lenmesini sağlamaktayız.

Neden Petek Temizliği Yapılmalı?

Birçok kişi petek temizliğinin neden yapıldığı ile ilgili sorgulama yapabiliyor. Peteklerin içerisinden geçen sular zaman içerisinde peteklerin içerisinde kireç tortu gibi şeylerin oluşmasına sebep olabiliyor. Metal bir maddeden yapılan petekler ısıyı iletebilme konusunda oldukça güçlü bir performansa sahiptir. Fakat biriken bu su veya tortular bu ısının iletilmesine engel oluyor. Bu engelin kaldırılabilmesi için ise peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. İstanbul Bosch petek temizliği için hizmet veren firmamız ise bu temizlik işlemlerinde oldukça dikkatli davranmaktadır. Öncelikli olarak tortuların giderilebilmesi için peteklerin içerisinde tazyikli su göndermekteyiz.

Tazyikli suyun ardından peteğin içerisine ilaçlı bir su göndererek bu tortuların hızlı bir şekilde oluşmasını engellemekteyiz. En önemli görevimiz ise peteklerde hiçbir alan kalmadan tamamen temizlenmesini sağlamaktır.

Kombi Temizlik Aşamaları

Kombiler temizlenirken de bazı aşamalar izlenmektedir. Kombi temizliğinde uzman bir firma ile çalışmazsanız yüzeysel bir temizlik yapıp sizden yüksek fiyatlar talep edebilirler. İstanbul Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamız ise yüksek fiyatlar talep etmemesinin yanı sıra kombide aklınıza gelebilecek bütün adımları temizlemektedirler. Oluşabilecek toz tortu gibi bütün alanları temizlendikten sonra kombide sökülecek alanları sökülerek buraların temizliği ve gerçekleştirilir. Baca filtreleri veya diğer filtrelerini temizlenmesi de kombi bakımı içerisinde yer almaktadır.

Bunun dışında vanaların kontrol edilmesi elektrik aksamları gibi birçok ayrıntı da kontrol edilerek herhangi bir arıza durumuna karşı önlem alınmaktadır. Firma olarak bu işlemi çok önemsediğimiz için hiçbir ayrıntıyı atlamadan bu işi bitirmek en önemli görevimizdir.

Kombi Arızaları Nasıl Düzelir?

Kombilerle ilgili ortaya çıkan arızaların giderilebilmesi için ise profesyonel destek alınması gerekmektedir. Profesyonel destek verme konusunda firmamız oldukça yüksek bir başarı ile rakiplerin arasında ilk sıralarda yer almaktadır. İstanbul Bosch petek temizliği olarak hizmet vermenin yanı sıra kombi bakımı veya arıza giderme konusunda hizmet vermektedir. Her türlü arızanın giderilmesi için farklı yöntemler uygulanır. Ve kurulumdan kaynaklı bir hata var ise kombiler baştan kurularak bütün adımları kontrol edilir. Kullanıcı hatasından kaynaklı bir arıza var ise bu hata düzeltilir. Kombinin normal sistemde çalışırken bir sorun çıkarıp çıkarmadığı kontrol edilir.

Bunun dışında oluşan arızalar İçinde hızlı bir arıza tespiti gerçekleştirdikten sonra arıza giderme işlemini mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kombi ve Petek Nasıl Sökülür?

Özellikle temizlik işlemi yapılırken yüzeysel bir temizlemenin dışında derinleme bir temizleme yapılmak isteniyorsa bütün ayrıntılar sökülüp bu işlem yapılmalıdır. Peteklerin de hem üst kısmı hem alt kısmı sökülebilmektedir. Böylece peteğin iç kısmının dışında oluşan tozlar da kolaylıkla temizlenebilmektedir. İstanbul Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamız bu ayrıntıları da göz önünde bulundurarak temizlik işleri gerçekleştirilmektedir. Kombinin temizliğinde de gereken adımları uygulayan firmamız petek temizliği ile bütün ayrıntıları takip etmektedir. Peteklerin arızalı kısımlarının temizliği, içkısmının temizliği gibi ayrıntılar yapıldıktan sonra peteklerden ısınma ile ilgili yüzde yüz verim almak mümkün olacaktır.

Petek Temizlik Fiyatı

Petek temizliği yaptırmak İstediğiniz zaman fiyatlarla ilgili ayrıntıları da öğrenebilirsiniz. İstanbul Bosch petek temizliği yapan firmamız fiyatlar konusunda Petek sayısı peteğin büyüklüğü gibi birçok ayrıntıyı değerlendirerek sizlere fiyat vermektedir. Sizlere en başta yapmış olduğumuz keşfin ardından İstanbul fiyatları kapsamında, bir fiyat teklif sunmaktayız. İşlem sonlandığında ise bunun aksini iddia edecek herhangi bir fiyat isteğimiz bulunmamaktadır. Siz de işinde şeffaf mükemmel çalışan bir ekip arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 bile çalışma sistemi sınav firmanızın müşterilerin memnuniyetini kazanmak için uyguladığı bütün sistemler müşteriler tarafından da onaylanmaktadır.

Sertifikalı Teknik Servis Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz: