Evlerde ısınmanızı sağlayan cihazlar kombiler olurken kombilerin yardımcısı olarak hizmet veren cihazlar ise peteklerdir. Petekler olmadan ısının evin her yerine yayılması mümkün değildir. Kombi doğalgaz yardımıyla ısınan suyun peteklerin içerisinde gezmesi ile ısınma sistemi sağlanmaktadır. Peteklerin bu önemli görevi üstlendiği sırada ise bazı tehlikeler onları beklemektedir. Zaman içerisinde aşınma tortu birikmesi kireçlenme gibi sorunlar peteklerin düşmanıdır. Peteklerde oluşan böyle sorunlar doğalgazın tam iletilememesi yani ısınmanın tam olmaması anlamına gelmektedir. Hem de peteklerin kullanım ömrünü azaltacaktır.

Ayrıca kombinin çalışma performansını zorladığı için de peteklerin kirli kalması tehlikelidir. Halkalı Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamızı böyle bir çalışma için yardıma çağırabilirsiniz. Peteklerle ilgili periyodik olarak temizlenme yapılmasını bütün kombi firmalar olarak önermekteyiz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Peteklerin temizliğinin nasıl yapılması ile ilgili ise endişe ve sorular olmaktadır. Öncelikli olarak peteklerinizi kendi başınıza temizlemeniz mümkün değildir. Evet belirli bazı yaptığınız işlemlerle peteklerin tozlanmasının önüne geçebilir bazı alanların temizlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Fakat biliyoruz ki doğalgazdan petekleri iletimi sağlayan arada borular bulunmaktadır. Sizin yapmış olduğunuz petek temizliği sadece peteğin demir kısmının temizlenmesini sağlar. Boruların ve tüm sistemin temizlenebilmesi için ise profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Halkalı Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamızda tam bu aradığınız hizmeti sunmaktadır.

Petek temizliğini gerçekleştirirken belirlediğimiz bir alandan tazyikli suyu göndererek bütün boru ve petek sistemlerinin tamamen temizlenmesini sağlamaktayız. Bu işlemin ardından göndermiş olduğumuz ilaçlı özel su sayesinde peteklerin tekrardan kir pas tutmasını bir süreliğine engelleyebiliyoruz.

Profesyonel Petek Temizliğinin Ayrıntıları

Profesyonel petek temizliği almak isteyen kişilerin merak ettikleri konu temizlik yapılırken evin kirlenip kirlenmediğidir. Halkalı Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamız evinizin hiçbir noktasının kirlenmesine izin vermeden petek temizliğini gerçekleştirmektedir. Bu bölgelerde de belirli bir düzenleme getirdiğimiz için bu kısımları da kirlenmesi mümkün değildir. Bu işlem sayesinde petekleriniz pırıl pırıl olmaktadır. Daha sonrasında gönderdiğimiz ilaçlı suyu da yine bu şekilde aktarım sağlamaktayız. Yani petek temizliği yaptıracağınız zaman herhangi bir yer kirlenir mi, evimde bir sorun olur mu gibi sorulardan uzaklaşıp hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

En yakın Halkalı olarak, sorunsuz hızlı pratik bir şekilde petek temizliği hizmetini gerçekleştirip yüzde yüz performansa petek ve kombinizi kullanmanıza destek sağlıyoruz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Bir diğer konu ise kombi bakımıdır. Kombi bakımını sadece kendi başınıza yapabileceğinizi düşünmeniz oldukça yanlış bir düşüncedir. Kombiler oldukça komplike ve karışık bir yapıya sahiptir. Hem elektrik hem su hem doğal gaz sistemi bu cihazların içerisinde yer almaktadır. Bu cihazların karmaşık yapısında sizin yapacağınız temizlik ufak bir toz almanın ötesinde geçemez. Profesyonel olarak bir destek almak için ise güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Halkalı Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamız yıllardır müşterilerine sunmuş olduğu güvenle de sahalarda hizmetine devam etmektedir.

Kombi ve Petek Arızaları

Özellikle kullanıcı hatalı olarak veya farklı sebeplerden dolayı kombi ve petek arızaları ile karşılaşmak mümkündür. Kombi arızalanması elektrik sistemleri veya doğalgaz ile ilgili bazı sorunlardan kaynaklanabiliyor. Kullanıcı hatalarından kaynaklı sistemden kaynaklı veya kurulum hatalarından kaynaklı kombi arızalarında bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun dışında peteklerle ilgili arızalar da ortaya çıkabilmektedir. Mesela peteklerden farklı bir sesin gelmesi su sızdırması veya ısıtmaması gibi sorunlar petek arızaları arasında sayılabilir. Böyle bir arızayla karşılaştığınız zaman da firmamıza ulaşarak destek isteyebilirsiniz. Halkalı Bosch petek temizliği olarak hizmet veren firmamız 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Petek Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

Petek temizliği ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm işlemleri güvenli bir şekilde firmamıza bırakabilirsiniz. Fiyatlandırmalarla ilgili ise aklınıza takılan her şey en başta bizlere sorabilirsiniz. Halkalı Bosch petek temizliği hizmeti veren firmamız uygun fiyatlarla da dikkat çekmektedir. Fiyatlandırmaları yaparken müşteriyi mağdur etmemenin yanı sıra gereken bütün işlemleri yapmak da bizim ilk hedefimizdir. Pek çok müşterimiz daha önce petekleri temizlettiği fakat istediği performansı alamadığını belirtmektedir. Burada önemli olan firmanın güvenilirliği ve işin ehli olmasıdır. Bizler işin ehli ve güvenilir bir firma olarak hizmet vermekteyiz ve pek çok müşterimizin memnuniyeti de sayfamıza sergilemektedir.

Sizler de güvenilir işin ehli pratik bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Halkalı fiyatları konusunda da en uygun firma olduğumuzun iddiasında bulunuyoruz.

Sertifikalı Teknik Servis Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz: