Kombi ve petekler kış aylarında evlerin vazgeçilmez unsurları olarak hayatımızda yer almaktadır. Özellikle ısınma sisteminin kalorifer sisteminin doğalgazı devredilmesi ile beraber bu süreç hayatımızda en önemli yeri almaya devam etmektedir. Halkalı Bosch petek temizleme hizmeti veren firmamız da bu süreçte en özen ile çalışan firmalardan biri olarak adını ilk sıralara taşımış bulunmaktadır. Kombilerin arızalanması veya kombi bakımında veya petek temizliği işlemlerinde güvenilir bir firma olarak bizlere ulaşabilirsiniz firmamız yapmış olduğu bu çalışmaların yanı sıra müşteri memnuniyeti kazanma odaklı olarak da çalışmaktadır.

7/24 hizmet sunan firmamız müşterilerinin her daim ulaşabilmesi için nöbetleşe bir sistem ile çalışmaktadır. İster petek temizliği ister kombi bakımı veya kombi arıza gibi işlemlerde en yakın Halkalı olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Petek Temizliği Neleri Kapsar?

Öncelikli olarak şunu belirtmemiz gerekmektedir ki petek temizliği ve kombi temizliği ayrı iki işlemdir. Petek temizliği yaptıracağınız zaman işin içinde kombi temizliği olduğunu düşünmeniz yanlış olacaktır. Petek temizliği için bir fiyat aldıysanız sadece petek temizliği yapılacaktır. Fakat ikisinin yapılmasını da istiyorsanız en başta belirtirseniz Halkalı Bosch petek temizleme olarak sizlere bu konuda dönüş sağlayabiliriz. Petek temizliğinde peteklerin ve boruların içine tamamen temizlenmesi ve bunların içerisine gerekli olan ilaçlı suyun gönderilmesi yer almaktadır.

Bu işlem sırasında evinizin hiçbir yeri kirlenmemekte banyo veya tuvaletler yardım olarak bu temizlik işlerini gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel olarak bu işlemi gerçekleştirdiğimiz için pek çok müşterimiz bizimle çalışmaktan memnun olmaktadır.

Kombi Temizliği Neleri Kapsar?

Petek temizliği yaptıran müşterilerimiz bir de kombi temizliğinin içeriğini merak etmektedirler. Kombi temizliği dendiği zaman kombinin iç dış bütün aksamların temizlenmesi akla gelmelidir. İç kısımlarının profesyonel şekilde çözen ekip arkadaşlarımız bu kısmın temizliğini sağlamaktadırlar. Bunun dışında baca temizliği, filtre temizliği, vanaların kontrollü, elektrik aksamları, dijital aksamlar gibi bütün ayrıntılar kontrol edilmekte ve böylelikle her türlü kısımı temizlenmektedir ve bakımı yapılmaktadır. Bu işlemi yaptığını belirten birçok firma piyasada bulunmaktadır. Şöyle söylemek gerekmektedir ki bu firmaları kombi bakım içerisinde nelere yer verdiğini sormalıyız.

Aksi takdirde yapılan iki işlemde de sizden birçok para talebinde bulunabilirler. Halkalı Bosch petek temizleme olarak hizmet veren firmamız işte yapmış olduğu kombi temizliğinde hiçbir kir bırakmadan temizlik işlerini gerçekleştirmektedir.

Kombi Neden Bozulur?

Kombilerin bozulmasının birçok farklı sebebi olabilir. Kullanıcı hatalarından kaynaklı kombi bozulmaları ilk sırada yer almaktadır. Bunun dışında kombilerin bozulmasının bir diğer sebebi de kurulumu sırasında yapılan hatalardan kaynaklı olabilmektedir. Peteklerin tıkanıklığı doğalgazla ilgili oluşan bazı sorunlar veya elektriği sık gidip gelmesi ile kombilerin arızalanma sebepleri arasında yer almaktadır. Halkalı Bosch petek temizleme olarak hizmet veren firmamız kombilerin bozulduğu zaman da sizlere hizmet sunmaktadır. Kombi bozulduğu zaman oldukça mağdur olabilmektedir. Böyle bir mağduriyet oluştuğunda ise istediğiniz saatte bizlere ulaşarak destek talebinde bulabilirsiniz.

Kombi Arızası Nasıl Yapılır?

Arızalanan kombilerin arızalarını giderilmesi için profesyonel destek olması ilk sırada yer almalıdır. Halkalı Bosch petek temizleme olarak hizmet veren firmamız arıza giderme konusunda profesyonel bir destek bulunmaktadır. Arıza bildirimi yaptıktan Kısa bir süre sonra ekip arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelmektedir. Öncelikli olarak arızanın tespitini yapıp buna göre gerekli önlemleri almaktadırlar. Güvenlik önlemlerini alarak gereken hizmet sunulmaktadır. Böylece herhangi bir sorun veya kaza yaşanmadan gereken işlemler gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile bizi tercih etmeleri ve çalışmalarına dahil etmeleri bizim en çok talep ettiğimiz şeydir. Güvenilir işin ehli her türlü önlemi alan, uygun Halkalı fiyatları kapsamında ve profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Arıza Giderme Masrafları Ne Kadar Olur?

Kombi arıza giderme ile ilgili olarak masraflar ise herkesin merak ettiği konudur. Halkalı Bosch petek temizleme olarak kombi arıza giderme veya petek temizleme konusunda uygun fiyatlar sunmaktayız. Pek çok müşterimizin memnuniyetini kazanabilmek adına sunduğumuz fiyatlarda müşterilerimizin de rahat edeceği bir çizelgeyi takip etmekteyiz. Sizler de uygun fiyata İşinin ehli bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Müşterilerimize yapmış olduğumuz çalışmalardan memnun kalmaktadırlar. Sizler de istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz işiniz ehli bir firma ile çalışmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın.

Sertifikalı Teknik Servis Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz: