Kombiler evlerimizde yer alan ve bazı dönemlerde bazı bakımların yapılması gereken önemli cihazlardır. Kombilerle ilgili olarak karşımıza çıkan pek çok problemin giderilebilmesi için aslında önlem almak ilk yapılması gereken şeydir. Kombilerin bakımı yapıldığı sırada arızalar öngörülürse önlem almak oldukça kolaydır.

Ayrıca kombi bakımı yapmak bazı arızaların ise %100 önlenmesine destek sağlamaktadır. Bu yüzden Halkalı Bosch kombi servisi olarak hizmet veren firmamız düzenli bir şekilde kombi bakımı gerçekleştirmektedir. Bakımı gerçekleşen kombilerin dönem içerisinde daha yüksek performansla çalıştığı ise pek çok müşteri tarafından onaylanmıştır.

Kombi servisi olarak hizmetimizi sunarken müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanın yanı sıra güvenlik de ilk hedefimiz olmaktadır. Kombiler oldukça Komplike yapıda oldukları için bakımı veya arıza giderme işlemi yapılırken çok dikkatli olunması gerektiğinin bilincinde bir ekip ile çalışmaktayız. Ayrıca ekip arkadaşlarımız her marka modeldeki kombilerle ilgili bilgi sahibi ve etkin kişilerden seçilmektedir.

Kombi Bakımı İçin İzlenen Adımlar

Kombi bakımı yapılırken bazı ayrıntıların izlenmesi gerekmektedir. Bu adımlar izlenirse kombi bakımı hem pratik bir şekilde yapılır hem de istenilen performans alınabilir. Halkalı Bosch kombi servisi olarak kombi bakımı yaparken izlediğimiz en önemli adımlar kombinin herhangi bir alanına zarar vermeden sökülmesidir. Kombinin bütün ayrıntıları ayrılır ve bu kısımlarındaki toz, kir, pas gibi yerler temizlenir. Bu temizlik işleminin ardından kombinin filtrelerinde değişim veya temizlik gerekli ise bunlar yapılır.

Daha sonrasında vanaların kontrolü yapılır ve değişim gerekiyorsa vanalar değiştirilir. Kombi bacası ile ilgili olarak da çalışma sistemi kontrol edilir. En sonunda kombinin ateşleme sistemi kontrol edilerek kullanıma uygun olup olmadığına bakılır. Kullanım sağlandıktan bir süre sonra ise gönül rahatlığıyla sizlere kombiyi kullanacağınız bilgisi verilerek ayrılıyoruz.

Kombi Temizleme İşlemi

En yakın Halkalı Bosch kombi servisi olarak kombi bakımının yanı sıra temizlik işlemlerinde de hizmet vermekteyiz. Kombilerin temizlenmesi için de yine gereken adımlar uygulanmalıdır. Özellikle kombinin bütün aksamları arasında toz birikmesi durumu sıklıkla karşılaşan kombi kirleri arasındadır.

Bu tozlar nemli bir bezle ve gerekli olan elektrik süpürgesi yardımıyla temizlenmektedir. Filtre gibi alanlardaki yerlerin temizleme işlemleri ise farklı yöntemlerle yapılmaktadır. İlaçlı veya özel sularla kombinin bazı bölümleri silinmekte ve böylelikle bu bölümlerin uzun süre kirlenmesi engellenmektedir. Kombi temizlemenin yanı sıra Halkalı Bosch kombi servisi olarak petek temizleme işlemlerinde de gerekli adımları uygulayarak cihazların performansını arttırmakta garanti veriyoruz.

Bize Ulaşın

Kombilerle ilgili karşılaşılan her türlü arıza veya gerekli olan temizleme işlemlerinde firmamıza ulaşabileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. Halkalı Bosch kombi servisi fiyatları olarak ister internet sitesinden isterseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 ulaşılır bir hizmet sunmak müşterilerimizin mağdur olmaması için sizlere sunduğumuz en kaliteli hizmetimizdir. Ekip arkadaşlarımız nöbetleşe bir çalışma sistemi ile kombi bakımı ve onarımı için hazır bulunmaktadırlar. Gece saatlerinde arızalanan herhangi bir kombi durumunda dahi bizlere ulaşıp hizmet alabilirsiniz. Müşterinin mağdur olmaması bizim öncelikli hedefimizdir.

Kombi Arızaları Hakkında Bilinmeyenler

Kombiler evlerde kullanırken zaman zaman bazı arızalarla karşılaşmak mümkündür. Bu arızaların oluşma sebebi genel olarak teknik zannedilmektedir. Aslında bilinmesi gereken şey şudur ki kombiler en başta kurulurken bir hata yapıldıysa arıza vermesi kaçınılmazdır. Bunun dışında kullanıcıların yapmış olduğu hatalar kombilerde ciddi arızaların oluşmasına sebep olabilir. Kullanıcı aynı hatayı birden fazla kez yaptığında oluşan arızanın teknik olduğunu zannedebilir. Aslında bu kullanıcı hatasından kaynaklı bir arızadır ve giderilmezse kombide daha ciddi sorunların oluşmasına sebep olabilir. Halkalı Bosch kombi bakımı olarak hizmet veren firmamız Tüm bu arıza türlerinde bilgili bir ekiple çalıştığı için arızaların tespit edilmesinde oldukça hızlı destek sağlamaktadır.

Kombi Bakımı İçin Fiyat Teklifi

Halkalı Bosch kombi bakımı olarak hizmet veren firmamız fiyatlar konusunda uygun bir çizelgede sunmaktadır. Müşterilerimiz ve yapmış olduğumuz görüşmede müşterinin istediği hizmetleri göre fiyatlarla ilgili bilgi vermekteyiz. Fiyatlarla ilgili müşterinin aklına takılan bütün ayrıntıları iletmekteyiz. İşlem sonunda sizlere en başta belirtilerin dışında herhangi bir fiyat tarifesi uygulamamaktayız.

Yapılan işlemlerin içeriklerinde değişik bir durum söz konusu olursa sizlerden onay almadan sonra bu işlemi yapıp sizden ekstra para talep etmemektedir. Güvenilir işin ehli bu işte başarılı bir firma ile çalışmak istiyorsanız Halkalı Bosch kombi bakımı fiyatları konusunda uygun teklifleri bulunan firmamızda çalışabilirsiniz.

Sertifikalı Teknik Servis Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz: